O nas

Koniecznie sprawdź ofertę, którą przygotowała dla Ciebie nasza hurtownia budowlana.

Posiadamy bardzo szeroki wybór różnorodnych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Oferujemy transport i rozładunek zakupionych materiałów do miejsca wskazanego przez klienta.

Nie wiesz jaki produkt wybrać? Masz pytania dotyczące jakości i gwarancji danego asortymentu? Szukasz nietypowych i ciekawych rozwiązań?

Jeżeli tak, dobrze trafiłeś, nasi doradcy techniczni udzielą Ci wyczerpujących informacji, zapoznają z ofertą handlową i wskażą rozwiązania najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb.

Stawiamy na jakość!

Wszystkie oferowane materiały budowlane pochodzą wyłącznie od znanych i renomowanych producentów, których cenią klienci na całym świecie. Produkty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty jakości.

Jako hurtownia materiałów budowlanych staramy się wsłuchiwać w potrzeby klientów i stale wprowadzamy do oferty kolejne produkty.

Obecnie w naszym magazynie znajduje się ponad 12 000 różnych pozycji, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo zaopatrywać Państwa budowę.

Profesjonalna obsługa

Jeżeli potrzebujesz fachowej porady, nie zwlekaj – czekamy! Nasi handlowcy udzielą Ci wyczerpujących informacji przy zakupie i wycenie asortymentu od fundamentu po sam dach ! Rozwiejemy twoje wszystkie wątpliwości i pomożemy dokonać właściwych wyborów.

X