Konkurs na najlepszą realizację 2019 roku

Wyślij nam zdjęcie swojej posesji z naszymi produktami i wygraj cenne nagrody

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w 2019 roku wykorzystał produkty marki Bruk-Bet do zabudowy swojego tarasu, podjazdu albo stworzył inną aranżację, wykorzystując nasze produkty. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2019 r. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz i dodasz min. 5 zdjęć ze zrealizowanej inwestycji. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, które pomogą Ci zadbać o Twój ogród i przestrzeń wokół domu!

Zgłoszenie do Konkursu

NAGRODY

Grill gazowy
Zwycięzca naszego konkursu otrzyma produkt, który pozwola na przyrządzanie ulubionych potraw w sposób nie tylko smaczny ale i zdrowy. 5 palników o mocy 16 kW. Główny materiał użyty do produkcji to stal nierdzewna.

Zestaw Mebli Ogrodowych Technorattan
Meble o nowoczesnym designie w połączeniu z wysoką jakością wykonania gwarantują wspaniałą atmosferę wypoczynku i spotkań z przyjaciółmi na przydomowym tarasie. Meble wykonane są z szarego polirattanu odpornego na wpływy atmosferyczne i promienie UV, są wyjątkowo trwałe mogą być używane przez cały rok.

Czytnik E-Booków Kindle
Przenośne urządzenie do czytania książek elektronicznych (e-booków) i e-gazet, wykorzystujące ekran w technologii E Ink. Czytnik Kindle czyta się jak prawdziwy papier – bez zmęczenia oczu, jest godny polecenia wszystkim miłośnikiem książek. Pamięć wbudowana 8 GB, przekątna ekranu 6 cali, Wifi.

Użytkownik Hurtownia Budowlana Gresta